Gastronomi Birliği, Rotisörler Zinciri Derneğinin Web Sitesine Hoş Geldiniz!

Değerli Üyelerimiz,

Gastronomi Birliği Rotisörler Zinciri Derneğinin Web Sitesine Hoş Geldiniz!

Üyelerimiz ile diğer ülkelerin üyelerinin yararlanabilecekleri yeni web sitemizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Web sitemizde dolaşırken, Derneğimizin tarihçesi, Ankara, Antalya ve Istanbul’daki etkinlikler, Genç Aşçılar Yarışması, l’Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs ve diğer ilginizi çeken konular hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır. Web sitemizdeki link’leri kullanarak, dünyanın herhangi bir yerindeki Chaîne des Rôtisseurs derneklerine ulaşabilir, onların aktiviteleri konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web sitemizde 2007 yılından bu yana gerçekleşen etkinliklerin fotograflarını izleyebilir, download edip, basabilirsiniz. Ayrıca, yine web sitemizde, profesyonel üyelerimizin çalıştıkları veya sahip oldukları kuruluşları tanıtabilecekleri bir bölüm ayırdık. Bu bölümde, bu kuruluşların fotografları, gerçekleştirecekleri özel etkinlikler, başka bir bölümünde ise, restoranlarımızı tanıtan özellikle Türkiye’yi ziyaret edecek diğer Chaîne des Rôtisseurs Derneklerinin üyelerinin ilgisini çekeceğini umduğumuz “Restoranlarımızı Tanıyalım” bölümü de yer alacaktır.

Web sitemizdeki bilgilerden yararlanabileceğinizi umuyoruz.

Bununla birlikte, üyelerimizin “İletişim” bölümünü kullanarak, görüşlerini bildirmelerini ve bilgi akışını sağlamalarını rica ederiz.

Vive la Chaîne!

Mohamed Hammam
Başkan